Standardy VÁŠ VKUS JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ

Nabízíme jen to, čemu sami věříme. Prvotřídní kvalita materiálů, nadčasový design a především váš vlastní výběr daného sortimentu. V případě potřeby máte navíc možnost nadstandardních služeb za předem sjednaný příplatek. O všem rozhodujete vy sami…

 

 

Vstupní dveře

Vstupní dveře do bytů jsou bezpečnostní (bezpečnostní třída RC3) osazeny kukátkem bez jmenovky  s šířkou dveří zpravidla 900/2100 mm. Kování je rovněž bezpečnostní, třída BT3, vně dveří je koule, zevnitř klika. Dveře jsou protipožární, jednokřídlé. 

Vnitřní dveře

Vnitřní dveře jsou bezfalcové, s dřevěnou dýhou, vysoké zpravidla 2090 mm. Dveře jsou dle charakteru navazující místnosti plné.. 

Okna

Konstrukce oken bude hliníková s izolačním trojsklem. Okna budou s mikro ventilací. V objektu jsou velkoformátová francouzská okna i dveře, které jsou otvíravá či sklopná. Zasklení je čiré. 

Terasy

Terasová zábradlí budou prosklená. Odvodnění je řešeno pod nášlapnou vrstvou po spádovaném izolačním souvrství. 

Povrchy stěn

Vápenocementové a štukové omítky, resp. stěrky budou ve všech obytných místnostech, kuchyních a vstupní předsíni. Koupelny a WC budou vybaveny obkladem až do výše stropu. 

Podlahy

Obytné místnosti, včetně kuchyňského koutu a předsíně budou mít dřevěnou lepenou vícevrstvou podlahu. V koupelnách a WC bude položena keramická dlažba. V přiměřeném rozsahu za vstupními dveřmi a v komorách bude položena keramická dlažba. Terasy budou osazeny dřevěnou podlahou. V prostoru předzahrádek bude umístěna dřevěná podlaha.

Zařízení koupelen

Koupelny budou osazeny prémiovými zařizovacími předměty, např. značky  Kaldewei, Ravak, Jika , geberit apod. WC budou zavěšené, nádržky integrované do stěn pod obklad s dvoutlačítkovým mechanickým ovládáním splachování. U vybraných WC bude zajištěna příprava na instalaci toalety s bidetovým sedátkem a bidetová sprška. Vodovodní baterie u umyvadel budou stojánkové, pákové. Vybrané sprchové kouty budou osazeny podomítkovýmii bateriemi. Koupelny budou osazeny topnými žebříky. 

Vytápění bytů

Vytápění bytů zajištěno z centrální domovní kotelny. Každý byt je napojen na bytový tepelný výměník umožňující prostorovou regulaci vytápění a zajišťující rovněž ohřev teplé užitkové vody. Otopná tělesa budou vybavena termostatickou hlavicí. V koupelnách jsou topné žebříky. 

Větrání 

Byty budou vybaveny odvětráním WC a koupelen. Pro instalaci digestoře bude připraven odtah s těsnou zpětnou klapkou. Potrubní rozvod bude dimenzován na průtok nejméně 300 m3/hod na digestoř se soudobostí 75 %. 

Elektroinstalace – silnoproud

V kuchyni bude připojení ukončené svorkami v rohu u plánované polohy kuchyňské linky. Ve standardu je osvětlení koupelen, WC a chodeb. Svítidla obytných místností, balkonů, kuchyně a kuchyňských koutů nejsou osazeny a budou k nim dle projektu připraveny vývody. Při výpadku distribuční sítě není dodávka elektřiny zajištěna. Bytová rozvodnice bude obsahovat min. jištění 3 x 16A. Místnosti v bytech jsou dle projektu osazeny silnoproudými zásuvkami. 

Elektroinstalace – slaboproud

Do každého bytu bude přiveden slaboproudý rozvod, z nějž budou napojeny rozvody bytu dle projektu. V obývacím pokoji bude umístěna 1 zásuvka pro TV a 1 datová zásuvka (pro připojení koncových prvků RJ45). Přenos televizního vysílání bude řešen centrální anténou pro satelitní nebo terestriální příjem signálu, popřípadě prostřednictvím některého poskytovatele kabelové televize. Byty budou vybaveny elektrickým vrátným, který bude umístěn v předsíni bytu. Bytový zvonek bude autonomní, přímo napojený do bytového interkomu.
 

NASTAVENÍ COOKIES